AKCE S KLOKANEM

BĚH S KLOKANEM

Pozvánka na akci

Výsledková listina "BĚH S KLOKANEM"
ze dne 29. září 2007

Berušky                
pořadí start.číslo příjmení jméno rok nar. 500m-běh matika skákání výsl.čas
Dívky                
1. 12 Dokoupilová Kateřina 2000 2:15 -9 s 7,29 s 2:13
2.-3. 5 Slezáková Petra 2001 2:25 -8 s 8,83 s 2:26
2.-3. 14 Minarovičová Anna 2001 2:26 -9 s 9,47 s 2:26
4. 11 Neubauerová Klára 2002 2:29 -5 s 14,15 s  2:38
5.-6. 9 Jenšová Kamila 2001 2:27 -10 s 26,26 s 2:43
5.-6. 2 Tarkovská Věra 2003 2:33 -4 s 14,14 s 2:43
Chlapci                
1. 18 Brablec Michal 2001 2:04 -11 s 8,18 s 2:01
2. 16 Šimek Štěpán 2001 2:06 -9 s 11,59 s 2:09
3. 3 Turek Tomáš 2001 2:20 -7 s 7,20 s 2:20
4. 7 Maryška Alan 2002 2:49 -3 s 12,22 s 2:58
Cvrčci                
pořadí start.číslo příjmení jméno rok nar. 500m-běh matika skákání výsl.čas
Dívky                
1 10 Lakomá Kristýna 1998 2:01  -24 s 7,01 s 1:44
2. 13 Dokoupilová Markéta 1998 1:58 -10 s 8,42 s 1:56
3. 8 Maryšková Iva 2000 2:49 -24 s 10,44 s 2:36
Chlapci                
1. 6 Berger  Jan 2000 1:50 -24 s 9,95 s 1:36
2. 17 Jedenástík Josef 2000 1:52 -24 s 9,50 s 1:38
3. 20 Samuel Filip 1998 1:43 -5 s 6,16 s 1:44
4. 15 Bezucha Jiří 1998 2:07 -18 s 7,79 s 1:57
5. 4 Turek Pavel 1998 2:17 -24 s 8,31 s  2:01
Klokánci                
pořadí start.číslo příjmení jméno rok nar. 1 km-běh matika skákání výsl.čas
Dívky                
1 24 Kyjanková Adéla 1996 3:56 -13 s 6,32 s 3:49
2. 28 Richterková Pavla 1998 4:24 -5 s 8,61 s 4:26
3. 20 Braunerová Katka 1998 5:45 -8 s 8,97 s 5:46
Chlapci                
1. 21 Machalický Marek 1998 3:33 -9 s 8,87 s 3:33
2. 23 Lakomý Jakub 1997 3:57 -4 s 5,00 s 3:58
Benjamínci                
pořadí start.číslo příjmení jméno rok nar. 1 km-běh matika skákání výsl.čas
Dívky                
1 42 Brablecová  Lucie 1996 3:32 -7 s 5,85 s 3:31
2. 41 Šrámková  Karolína 1996 3:59 - 6 s 5,73 s 3:59

Muži A            
pořadí start.číslo příjmení jméno rok nar. oddíl čas
1 40 Polách  Rostislav 1975 AK Asics Kroměříž 31:45
2 36 Kovář Roman 1977 Fortex Moravský Beroun 32:06
3 42 Axmann Karel 1983 SKI OB Šternberk 33:49
4 33 Pavlačka Ondřej 1981 SK OB Odry 34.02
5 32 Nový  Zdeněk 1975 SK K2 Prostějov 35:37
6 30 Večeřa Roman 1980 Biatlon Prostějov 37:07
7 44 Otrusina Jiří 1982 SK Žabovřesky 37:26
8 34 Dvořák Miroslav 1973 Horka nad Moravou 37:47
9 39 Peřina  Michal 1978 ASK DA Olomouc 40:45
10 37 Schmied Petr 1984   41:36
11 43 Lenhart Vít 1984 TJ L100 Olomouc 42:08
12 41 Vodák Jiří 1971 Smart Team Olomouc 43:16
13 35 Tomeček Jan 1980   43:24
14 38 Rašner  Tomáš 1969 SK Haná Náměšť n/H. 43:46
15 31 Ratiborský Jan 1987 Biatlon Prostějov 45:45
Muži B            
pořadí start.číslo příjmení jméno rok nar. oddíl čas
1 103 Ženčák Jaroslav 1961 TJ Šumperk 31:55
2 107 Minařík Martin 1967 TTC Olomouc 33:12
3 100 Holický Milan 1965 Brno 33:29
4 104 Weinlich Maxmilián 1966 Karabina Šumperk 34.58
5 106 Nakládal Čestmír 1964 ACS Drak Vrbno 36:00
6 109 Roubalík  Radovan 1964 Moravský Beroun 36:33
7 108 Bezucha Jiří 1962 Olomouc 39:03
8 102 Barbořák Bohuš 1959 TJ L100 Olomouc 42:08
9 101 Novotný Milan 1959 Prostějov 44:15
10 105 Raška Jan 1964 GJŠ Přerov 45:44
11 144 David Jiří 1958   49:43
Muži C            
pořadí start.číslo příjmení jméno rok nar. oddíl čas
1 143 Smutný Zdeněk 1957 AHA Vyškov 36:10
2 146 Gromus  Petr 1956 AK Olomouc 37:36
3 145 Navrátil Antonín 1953 VOL-OB 38:16
4 142 Kyjanka Dušan 1957 Litovel 40:40
5 147 Raclavský Vlastimil 1955 TJ LIGA 100 Olomouc 41:41
6 148 Meixner Miloslav 1955 SK Vyhlídka Šternberk 43:32
7 149 Pikal Karel 1949 SK HANÁ Náměšť n/H. 53:50
Muži D            
pořadí start.číslo příjmení jméno rok nar. oddíl čas
1 174 Jašek Pavel 1945 TJ LIGA 100 Olomouc 40:11
Ženy E            
pořadí start.číslo příjmení jméno rok nar. oddíl čas
1 3 Dostálová Marie 1976 AK Olomouc 29:34
2 5 Schapfnerová Soňa 1982 Rolvas Olomouc 30:16
3 8 Šromotová Pavlína 1979 Veselíčko 30:38
4 7 Krňávková Eva 1975 Trisk Olomouc 32:30
5 4 Jedenástíková Pavlína 1973 Mrsklesy 36:45
6 6 Davidová Hana 1986   37:13
7 10 Spurná Jana 1976 SMART TEAM OLOMOUC 38:01
8 9 Metelková Zuzana 1985 ACS DRAK VRBNO p/P. 39:01
9 1 Bergougnax Veronique 1976 SLOVINSKO 48:43
Ženy F            
pořadí start.číslo příjmení jméno rok nar. oddíl čas
1 24 Šrámková Štefánia 1968 TJ LIGA 100 Olomouc 32:12
2 22 Holická Alena 1966 Brno 34:43
3 25 Minaříková Jana 1966 TJ LIGA 100 Olomouc 37:10
4 21 Kyjanková Irena 1970 Litovel 40:27
Ženy G            
pořadí start.číslo příjmení jméno rok nar. oddíl čas
1 340 Hynštová Marie 1957 AHA Vyškov 30:40
2 344 Živělová Vladimíra 1961 TJ LIGA 100 Olomouc 33:06
3 345 Gromusová Saša 1962 Olymp Brno 33:20
4 392 Metelková Ivana 1961 ACS DRAK VRBNO p/P. 38:55
5 343 Floribeth Mora Umana 1957 Korsika 39:51
6 373 Felklová  Jarmila 1960 SALON ZDENA 40:48

Děkujeme všem za účast
Těšíme se na Vás v dalším roce!

Výsledkovou listinu zpracovala: Libuše Machalická


Realization by www.axe-design.cz (c) 2004 - 2017
webmaster: David Nocar
TOPlist