AKCE S KLOKANEM

BĚH S KLOKANEM

Výsledková listina "Běh s klokanem 2008"


Kategorie: Děti - přípravka ( 8 - 9 let), 1999 - 2000

Dívky

pořadí Startovní číslo

 Jméno a příjmení

rok narození

 za organizaci

Cíl - čas 
1 80  Šestáková Barbora 1999  SKI Foutex
 Mor.Beroun
3:08
2 79  Janulíková Sarah 1999  AK Uničov 3:10
3 82  Vanduchová Markéta 2001  SK Hranice 4:52

Chlapci

pořadí Startovní číslo

 Jméno a příjmení

rok narození

 za organizaci

Cíl - čas 
1 90  Šenkeřík Jaromir 2000  SK Hranice 3:05
2 72  Janošík Adam 2001  AK Šterbnerk 3:07
3 73  Kňáva Maxim 2001  LOS Lapidos 3:08
4 77  Berger Jan 2000  Olomouc - Bukovany  3:10
5 78  Brablec Michal 2001  AK Šterbnerk 3:17
6 89  Vinklárek Adam 2000  SK Hranice 3:22
7 88  Ondřej Vrbka 2000  SK Hranice 3:23
8 69  Berger Kryštof 1999  Šternberk 3:27
9 87  Kotráš Tonda 1999  SK Hranice 3:57
10 81  Janáček Kryštof 2001  SK Hranice 4:43

 

Kategorie: Děti - předžáci ( 10 - 11 let), 1998 - 1997

Dívky

pořadí Startovní číslo

 Jméno a příjmení

rok narození

 za organizaci

Cíl - čas 
1 71  Janošíková Veronika 1998  AK Šternberk 4:51
2 74  Novotná Markéta 1998  AK Šternberk 4:56
3 75  Sásová Katrin 1998  AK Šternberk 5:40

Chlapci

pořadí Startovní číslo

 Jméno a příjmení

rok narození

 za organizaci

Cíl - čas 
1 70  Machalický Marek 1998  Fortex ski
 Mor. Beroun
4:30
2 76  Kupka Michal 1997  AK Šternberk 4:37
3 86  Podjukl Vojtěch 1998  SK Hranice 4:38
4 84  Gadas Pavel 1997  SK Hranice 4:59
5 85  Pepernik Tomáš 1998  SK Hranice 5:29
6 83  Kotráš Jan 1997  SK Hranice 5:56

 

Kategorie: Děti - mladší žactvo (12 - 13 let), 1996 - 1995

Dívky

pořadí Startovní číslo

 Jméno a příjmení

rok narození

 za organizaci

Cíl - čas 
1 8  Brablecová Lucie 1996  AK Šternberk 4:57
2 10  Kyjanková Adéla 1996  AK Olomouc 5:52

Chlapci

pořadí Startovní číslo

 Jméno a příjmení

rok narození

 za organizaci

Cíl - čas 
1 4  Jeřábek Jaroslav 1995  SK Hranice 4:25
2 1  Matula Lukáš 1995   4:34
3 3  Podjukl Zdeněk 1995  SK Hranice 4:51
4 2  Rotrekl David 1995  SK Hranice 5:15

 

Kategorie: starší žactvo (14 - 15 let), 1994 - 1993

Chlapci

pořadí Startovní číslo

 Jméno a příjmení

rok narození

 za organizaci

Cíl - čas 
1 5  Gladiš Filip 1993  SK Hranice 5:18
2 6  Žabíček Václav 1993  SK Hranice 5:29
3 9  Gatial Tomáš 1994  AK Šternberk 6:35
4 7  Zapata Zdeněk 1993  SK Hranice 6:43

 

Kategorie:  muži A ( do 39 let)

pořadí Startovní číslo

 Jméno a příjmení

rok narození

 za organizaci

Cíl - čas 
1 30  Martinek Jarda 1969  Virtualis Team 31:37:00
2 22  Šesták Radim 1971  Fostex Ski
 Mor.Beroun
31:45:00
3 20  Axmann Karel 1983  SKI OB - Šternberk 32:45:00
4 13  Večeřa Roman 1980  Biatlon - Prostějov -
 Čehovice
32:59:00
5 21  Lorenc Erik 1981  ŠuTri - Prachatice 33:12:00
6 18  Skopalík Zbyněk 1978  Velký Týnec 34:49:00
7 11  Dvořák Pavel 1982  F Fosa Prostějov 34:55:00
8 29  Kaděrka Robert 1970  TTC Olomouc 36:37:00
9 38  Rybka Miroslav 1984  Olomouc 37:04:00
10 27  Nový Ondřej 1978  SK Prostějov 37:48:00
11 35  Mareš Libor 1969  SK - Vyhlídka
 Šternberk
39:52:00
12 32  Martinek Tomáš 1991  Smart team 42:41:00
13 34  Vodák Jiří  1971  Smart team
 Olomouc
44:58:00
  2  Žabíček Václav 1993  SK Hranice  
  31  Sán Ladislav 1972  AK Šternberk  

 

Kategorie:  muži B ( do 49 let)

pořadí Startovní číslo

 Jméno a příjmení

rok narození

 za organizaci

Cíl - čas 
1. 8  Ženčák Jaroslav 1961  TJ Šumperk 31:59:00
2. 9  Dostál Jiří 1964  BC Morava
 Šumperk
34:03:00
3 1  Žabíček Václav 1967  SK Hranice 34:35:00
4 36  Bureš Daniel  1967  SK Vyhlídka
 Šternberk
36:54:00
5 26  Vodička Jan 1968  TTC Olomouc 37:01:00
6 5  Gatial Milan 1965  JTM - GA Šternberk 37:55:00
7 12  Kunc Josef 1960  LRS Vyškov 39:00:00
8 37  Bronec Jaromir 1967  TJ Liga 100 39:44:00
9 19  Pečenka Libor 1961  KHB Radegast 40:07:00
10 6  Teplíček Libor 1968  KVS
 Náměšť na Hané
40:23:00
11 33  Martinek Radek 1967  Smart Team 51:35:00

 

Kategorie:  muži C ( do 59 let)

pořadí Startovní číslo

 Jméno a příjmení

rok narození

 za organizaci

Cíl - čas 
1 15  Špacír Ladislav 1955  LOKO Břeclav 33:49:00
2 7  Smutný Zdeněk 1957  AK Drnovice 34:52:00
3 10  Hejl Jan 1953  Pro Sport Šumperk 37:13:00
4 25  Gromus Petr 1956  AKOL 37:24:00
5 3  Kyjanko Dušan 1957  TTC Olomouc 38:23:00
6 28  Vynikal Bedřich 1952   42:51:00
7 4  Fančovič Marián 1952  Jistota O.P.S.
 Prostějov
49:33:00
8 14  Kolmaš Oldřich 1952  Olomouc 50:50:00
9 16  Pospíšil Vojtěch 1955  TJ Železárny
 Prostějov
 

 

Kategorie:  muži D ( do 60 let)

pořadí Startovní číslo

 Jméno a příjmení

rok narození

 za organizaci

Cíl - čas 
1 73  Jašek Pavel 1945  TJ Liga 100 40:31:00
2 17  Tomíšek Jindřich 1939  Střechy Macháček
 Chropyně
45:32:00

 

Kategorie:  ženy E ( do 34 let)

pořadí Startovní číslo

 Jméno a příjmení

rok narození

 za organizaci

Cíl - čas 
1 74  Dostálová Marie 1976  AK Kroměříž 28:36:00
2 66  Krčková Šárka 1988  TJ Liga100 Olomouc 30:58:00
3 64  Šromotová Pavlína 1979  TTC Olomouc 31:01:00
4 62  Hynštová Iveta 1988  AHA Vyškov 32:11:00
5 67  Mainerová Barbora 1983  Olomouc 33:09:00
6 71  Blažejová Barbora 1978   35:08:00
7 75  Pechová Pavlína 1981  LIGA 100 35:12:00

 

Kategorie:  ženy F ( od 35 let)

pořadí Startovní číslo

 Jméno a příjmení

rok narození

 za organizaci

Cíl - čas 
1 72  Jedenástíková Pavlína 1973  TJ Sokol Mrsklesy 31:09:00
2 69  Minaříková Jana 1966  TJ Liga 100 34:38:00
3 76  Polachová Lenka 1969  Liga100 Olomouc 35:18:00

 

Kategorie:  ženy G ( od 45 let)

pořadí Startovní číslo

 Jméno a příjmení

rok narození

 za organizaci

Cíl - čas 
1 63  Hynštová Marie 1957  AHA Vyškov 28:46:00
2 68  Živělová Vladimíra 1961  TJ Liga 100 Olomouc 31:41:00
3 70  Gromusová Alexandra  1962  Olymp Brno 32:36:00
4 65  Feklová Jarmila 1960  Salon Zdena 42:44:00


Děkujeme všem za účast
Těšíme se na Vás v dalším roce!


Realization by www.axe-design.cz (c) 2004 - 2017
webmaster: David Nocar
TOPlist