AKCE S KLOKANEM

BĚH S KLOKANEM

Pořadí -  Běh s klokanem 2010 - kategorie: Muži A
Pořadí Startovní číslo Jméno a příjmení rok narození za organizaci Cíl - čas 
1 36 Petr Vymazal 1975 AD Cyklo Brodek u Přerova 31:42,4
2 35 Milan Wurst 1982 Biatlon Břidličná 31:48,3
3 11 Jan Polášek 1983 SK Hranice 32:08,4
4 21 Zdeněk Nový 1975 SK K2 Prostějov 34:38,8
5 29 Adam Fitschner 1975 TJ Liga 100 Olomouc 34:47,1
6 81 David Dam 1984 AK Olomouc 35:15,9
7 31 Ladislav Sás 1972 SK Vyhlídka 35:21,9
8 41 Zbyněk Skopalík 1973 KUS Náměšť na Hané 35:26,5
9 25 Jiří Otrusina 1982 SK Žabovřesky Brno 35:31,7
10 67 Vojtěch Regec  1982 UP Olomouc 35:46,7
11 26 Ondřej Pavlačka 1981 UP Olomouc 36:57,4
12 8 Lukáš Makový 1980   37:11,8
13 9 Roman Večeřa 1980 Biatlon Prostějov 37:14,2
14 83 Jan Brtník 1980 AK Olomouc 37:16:00
15 19 Martin Spisar 1974 SK K2 Prostějov 37:59,7
16 82 Adam Kadula 1990 AK Olomouc 38:23,7
17 15 Miroslav Rypka 1984 UP Olomouc 38:53,2
18 17 Radovan Palla 1980   39:35,2
19 87 Daniel Muller 1993   41:07,6
20 38 Miroslav Dvořák 1973 Horka nad Moravou 41:46,7
21 7 Aleš Odehnal 1975 BK Prostějov 41:53,6
22 86 Lukáš Nalepa 1991   46:55:00
23 43 Jiří Vodák 1971 Smart Team Olomouc 48:20,5
24 4 Zdeněk Šenk 1981   1:16:46

Pořadí -  Běh s klokanem 2010 - kategorie: Muži B
Pořadí Startovní číslo Jméno a příjmení rok narození za organizaci Cíl - čas 
1 45 Jaroslav Ženčák   TJ Šumperk 31:50,1
2 6 Robert Kaděrka 1970 TTC Olomouc 36:21,4
3 34 Jiří Dostál 1964 BC-Morava Šumperk 37:38,2
4 20 Libor Mareš 1969 SK Vyhlídka Šternberk 38:12,2
5 23 Jiří Černoch 1967 Trisk Olomouc 38:59,8
6 18 Jaromír Bronec 1967 TJ Liga 100 Ol 39:37,8
7 22 Tomáš Rašner 1969 Kus Náměšť na Hané 42:42,3
8 1 Václav Dostál 1967 S.M. Olomouc 43:25,3
9 14 Martin Fellner 1963 Fenix SKI Team Jeseník 43:55,3

Pořadí -  Běh s klokanem 2010 - kategorie: Muži C
Pořadí Startovní číslo Jméno a příjmení rok narození za organizaci Cíl - čas 
1 16 Bedřich Vynikal 1952 Olomouc 38:24:00
2 28 Bohuš Barbořák 1959 TJ Liga 100 Olomouc 39:14,3
3 44 Luděk Felkl 1960 Studio 2001 41:21:00
4 32 Josef Smolicha 1956 Nový Malín 41:28,8
5 3 Josef Kunc 1960 LRS Vyškov 42:20,6
6 37 Dušan Kyjanka 1957   43:44,4
7 66 Vladislav Jašek 1954 OK Olomouc 43:46:00
8 85 Zdeněk Patřek 1958 OKAY Team 46:42,1
9 65 Marián Fančovič 1952 Jistota o.p.s. Prostějov 50:21:00
10 86 Oldřich Kolmaš 1952 Olomouc 55:26,3

Pořadí -  Běh s klokanem 2010 - kategorie: Muži D
Pořadí Startovní číslo Jméno a příjmení rok narození za organizaci Cíl - čas 
1 88 Jan Vodička 1945 M.K. Radslavice 39:36:00
2 12 Vladimír Chytil 1950 DD Všechovice 41:23,7
3 33 Alois Vychodil 1946 AB Šternberk 44:48,3
4 39 Jan Sedláček 1946 TJ L 100 Olomouc 48:51:00
5 84 Jiří Morávek 1947 Liga 100 Prostějov 48:57,0

Pořadí -  Běh s klokanem 2010 - kategorie: Dorost, junioři 16-19 let (1991-1994) - dívky
Pořadí Startovní číslo Jméno a příjmení rok narození za organizaci Cíl - čas 
1 D 90 Kamila Minaříková 1994 DHK Zora Olomouc 6:23:31

Pořadí -  Běh s klokanem 2010 - kategorie: Starší žactvo 14-15 let (1995-1996) - dívky
Pořadí Startovní číslo Jméno a příjmení rok narození za organizaci Cíl - čas 
1 17 Petra Poučová 1996 Nová Hradečná 6:44:35
2 16 Hana Lollková 1996 Nová Hradečná 8:06:57

Pořadí -  Běh s klokanem 2010 - kategorie: Starší žactvo 14-15 let (1995-1996) - chlapci
Pořadí Startovní číslo Jméno a příjmení rok narození za organizaci Cíl - čas 
1 44 Zdeněk Podjukl 1995 Hranice 5:57:18
2 43 David Rotrekl 1995 Hranice 6:10:25

Pořadí -  Běh s klokanem 2010 - kategorie: Mladší žactvo 12-13 let (1997-1998) - dívky
Pořadí Startovní číslo Jméno a příjmení rok narození za organizaci Cíl - čas 
1 46 Monika Hybrantová 1997 TJ Uničov 4:20
2 7 Markéta Novotná 1998 AK Šternberk 4:23
3 19 Eva Veselíková 1998 Nová Hradečná 4:30
4 26 Viktorie Šromotová 1998 TJ Sokol Lipník 4:36
5 9 Jana Keprtová 1997 AK Olomouc 4:40
6 8 Vendula Švastalová 1997 AK Olomouc 4:45
7 25 Kamila Šromotová 1997 TJ Sokol Lipník 4:50
8 48 Veronika Janošíková 1998 Šternberk 4:56
9 20 Eliška Joreňková 1998 Nová Hradečná 5:59

Pořadí -  Běh s klokanem 2010 - kategorie: Mladší žactvo 12-13 let (1997-1998) - chlapci
Pořadí Startovní číslo Jméno a příjmení rok narození za organizaci Cíl - čas 
1 21 Marek Machalický 1998 FORTEX Mor. Beroun 3:55
2 40 Jan Osolsobě 1998 AHA Vyškov 3:57
3 41 Kryštof Kučera 1997 SK Hranice 4:14
4 42 Vojtěch Podjukl 1998   4:17
5 18 Jiří Ševčík 1997 Nová Hradečná 4:33
6 3 František Šimek 1998 ZŠ Svatoplukova 5:42

Pořadí -  Běh s klokanem 2010 - kategorie: Přípravka 10-11 let (1999-2000) - dívky
Pořadí Startovní číslo Jméno a příjmení rok narození za organizaci Cíl - čas 
1 12 Hana Heřmanovská 2000 Uničov 2:52
2 54 Sarah Janulíková 1999 AK Šternberk 2:58
3 71 Barbora Nýdecká 2000 Uničov 3:01
4 89 Adéla Zdražilová 2000 SK Hranice 3:06
5 88 Natálie Vaňková 2000 SK Hranice 3:10
6 87 Michaela Tučková 1999 SK Hranice 3:17
7 75 Johana Šromotová 2000 TJ Sokol Lipník 3:25
8 55 Monika Kuncová 1999 LRS Vyškov 3:27
9 64 Adéla Cikrytová 2000 Nová Hradečná 3:30
10 63 Barbora Langmannová 2000 Nová Hradečná 3:48
11 99 Vendula Koroušová 1999 TOM Tuří 4:07
12 74 Veronika Skopalová 1999 TJ Sokol Lipník 4:08
13 4 Kateřina Šimková 2001 ZŠ Svatoplukova 4:23
14 1 Natálie Běhalová 2000 ZŠ Svatoplukova 5:26

Pořadí -  Běh s klokanem 2010 - kategorie: Přípravka 10-11 let (1999-2000) - chlapci
Pořadí Startovní číslo Jméno a příjmení rok narození za organizaci Cíl - čas 
1 91 Jaromír Šenkeřík 2000 SK Hranice 2:45
2 90 Tomáš Dvořák 2000 SK Hranice 2:50
3 57 Adam Janošík 2001 AK Šternberk 2:54
4 62 Jan Berger 2000 AK Olomouc 3:11
5 50 Adam Vinklárek 2000 SK Hranice 3:14
6 66 Josef Veselík 1999 Nová Hradečná 3:16
7 51 Ondřej Vrbka 2000 SK Hranice 3:18
8 10 Vojtěch Nejeschleba 1999 ZŠ Svatoplukova 3:20
9 65 Michal Petr 2000 Nová Hradečná 3:28

Pořadí -  Běh s klokanem 2010 - kategorie: Nejmladší žactvo 7-9 let (2001-2003) - dívky
Pořadí Startovní číslo Jméno a příjmení rok narození za organizaci Cíl - čas 
1 47 Bára Kučerová 2001 AK Šternberk 1:18
2 14 Denisa Vrubelová 2001 Uničov 1:19
3 27 Lucie Třeštíková 2001 Uničov 1:21
4 36 Marie Kostelná 2001 Nová Hradečná 1:27
5 35 Eliška Petrová 2002 Nová Hradečná 1:29
6 93 Jana Dvořáková 2001 SK Hranice 1:31
7 98 Anna Pánková 2002 Olomouc 1:34
8 D 91 Klára Neubauerová 2002 BK Prostějov 1:35
9 5 Kristýna Šimková 2001   1:36
10 94 Miriam Sekaninová 2002 SK Hranice 1:38
11 45 Martina Kuncová 2001 LRS Vyškov 1:40
12 37 Alena Podešvová 2001 Nová Hradečná 1:42
13 95 Kristýna Podjuklová 2003 SK Hranice 1:43
14 34 Kateřina Lipková 2003 Nová Hradečná 1:45
15 24 Alena Vachutková 2002 Velká Bystřice 1:46
16 D 78 Veronika Janotová 2003 ZŠ Holečkova 1:47
17 100 Johana Lišková 2003 Hálkova 1:48
18 D 79 Kateřina Miklíková 2002 ZŠ Rožňavská 1:48
19 2 Michaela Běhalová 2001 ZŠ Svatoplukova 2:08

Pořadí -  Běh s klokanem 2010 - kategorie: Nejmladší žactvo 7-9 let (2001-2003) - chlapci
Pořadí Startovní číslo Jméno a příjmení rok narození za organizaci Cíl - čas 
1 15 Jonáš Pospíšil 2001 AK Olomouc 1:13
2 28 Tomáš Macháček 2001 Uničov 1:15
3 38 Zdeněk Smrček 2001 Nová Hradečná 1:16
4 29 Matouš Hrdlička 2001 Uničov 1:17
5 39 Jiří Osolsobě 2001 AHA Vyškov 1:18
6 96 Lubomír Bezděk 2002 SK Hranice 1:20
7 92 Adam Kupka 2001 AK Šternberk 1:21
8 32 Jan Dvorský 2001 Uničov 1:30
9 85 Jan Šalman 2003 Olomouc 1:31
10 22 Stanislav Hybner 2001 TJ Uničov 1:32
11 97 Jakub Pribela 2002 SK Hranice 1:33
12 33 Tomáš Macoun 2003 Nová Hradečná 1:38
13 23 Vlastimil Berger 2002 Bukovany 1:42
14 11 Matěj Nejeschleba 2002 ZŠ Svatoplukova 1:44
15 49 Martin Goč 2001 ZŠ Svatoplukova 1:54
16 80 Vilém Čech 2003 AK Šternberk 1:55
17 6 Filip Šimek 2003 ZŠ Svatoplukova 2:11

Pořadí -  Běh s klokanem 2010 - kategorie: Děti MŠ (předškoláci) 5-6 let (2004-2005) - dívky
Pořadí Startovní číslo Jméno a příjmení rok narození za organizaci Cíl - čas 
1 67   Klára Hybnerová 2004 TJ Uničov 22
2 76   Barbora Dubová 2005 TJ Uničov 23
3 56   Monika Hansgutová 2005 Trisk Olomouc 24
4 70   Marie Bergerová 2005 Bukovany 26
5 30   Alena Petrová 2005 Nová Hradečná 27
6 61   Vendula Zbořilová 2004 Olomouc 28
7 D 92   Anna Vodáková 2004 Olomouc 29
8 72   Viktorie Mádrová 2004 TJ Sokol Lipník 30
9 52   Veronika Čižíková 2005 MŠ Čajkovského 31
10 D 93   Anna Šnoblová 2004 Olomouc 31
11 80   Monika Pavlíčková 2004 Olomouc 32
12 D 94   Klára Brodová 2005 Olomouc 35

Pořadí -  Běh s klokanem 2010 - kategorie: Děti MŠ (předškoláci) 5-6 let (2004-2005) - chlapci
Pořadí Startovní číslo Jméno a příjmení rok narození za organizaci Cíl - čas 
1 78 Jindřich Osolsobě 2004 AHA Vyškov 22
2 77 Michal Janota 2004   23
3 69 Jaromír Vachutka 2005 Velká Bystřice 25
4 59 Alfréd Kaděrka 2005 TTC Olomouc 26
5 68 Matěj Hybner 2005 TJ Uničov 27
6 D 99 Jakub Vronka 2005 TTC Olomouc 29
7 84 Ondřej Šalman 2005 Olomouc 35
8 D97 Adam Valenta 2005 Olomouc 41

Pořadí -  Běh s klokanem 2010 - kategorie: Děti nejmladší 1-4 roky (2006-2009) - dívky
Pořadí Startovní číslo Jméno a příjmení rok narození za organizaci Cíl - čas 
1 82 Hana Skácelová 2006   21
2 73 Klaudie Mádrová 2007 TJ Sokol Lipník 23
3 53 Barbora Janulíková 2007 AK Šternberk 24
4 13 Petra Vrubelová 2007 Uničov 25
5 83 Lucie Skácelová 2008   30
6 D 98 Veronika Valentová 2007 Olomouc 33
7 60 Nikola Zbořilová 2007 Olomouc 34

Pořadí -  Běh s klokanem 2010 - kategorie: Děti nejmladší 1-4 roky (2006-2009) - chlapci
Pořadí Startovní číslo Jméno a příjmení rok narození za organizaci Cíl - čas 
1 58   Adam Černý 2006   20
2 77   Lukáš Macoun 2007 Nová Hradečná 27
3 79   Jindřich Blaťák 2006 Nýznerov 28
4 D 95   Jakub Broda 2007 Olomouc 29
5 D 96   Jan Broda 2007 Olomouc 32
6 81   Jiří Pavlíček 2007 Olomouc x
7 100   Bohumil Coufal 2008 Tiatlon Prostějov x


Realization by www.axe-design.cz (c) 2004 - 2017
webmaster: David Nocar
TOPlist